• Знищення запаху починаючи від трупного закінчуючи тютюну і т.д.

 • Знищення всіх видів вірусу тощо

 • Знищення грибка цвілі тощо

 • Знищення вогкості тощо

 • Дозволь собі свій будинок робити чистим

У нас ви можете замовити:

Озонування у вашому місті

Перед проведенням озонування потрібно:
вологе прибирання приміщення;
прибрати з приміщення, що обробляється, все живе і кімнатні квіти.

Кваліфіковані спеціалісти компанії розрахують за формулою, виходячи від обсягу приміщення, потрібну дозу озону. Також одним з основних етапів підготовки є ретельна герметизація кімнати. Це необхідно для уникнення витоків озону в приміщення, де він може зашкодити, і для досягнення правильної концентрації в оброблюваній зоні.
Встановлений генератор втягує забруднене повітря та пропускає його через електричний заряд. Кисень, що виділяється, перетворюється на озон і поширюється в приміщенні за допомогою потужного вентилятора. Він проникає у будь-яке важкодоступне місце, з'єднується з частинками неприємних запахів, мікробів чи бактерій, і за розпаду знищує їх.
Після завершення процесу озонування приміщення необхідно провітрювати протягом 30 хвилин. Якщо провітрювати не рекомендується, чекайте 3:00, поки відбувається розпад молекул озону до кисню.
Озонування, яке проводиться з дотриманням усіх правил безпеки, абсолютно не шкідливе для здоров'я та навколишнього середовища. Тим не менш, більш безпечним варіантом буде провести озонування, за допомогою спеціалізованої компанії. Ця обробка повинна проходити з дотриманням певних параметрів, застосуванням захисту (спеціальні костюми, лицьові маски з вугільними фільтрами) та застосуванням досить дорогого обладнання.


Проведення озонування кваліфікованими фахівцями має наступний ряд переваг:

Помилки у процесі підготовки приміщення повністю виключаються;

Дотримання правил техніки безпеки забезпечується професіоналом своєї справи;

 • Досягається максимального ефекту від проведеного процесу;

 • Виключені помилки у програмуванні таймера;

 • Немає потреби в придбанні та доставці дорогого обладнання, усім займається професійна команда, що надає повний спектр послуг.

 • Професійна робота спеціалістами компанії займе мінімум часу, але забезпечить клієнтів гарантією якісного результату виконаних робіт.

На озонування приміщень ціна послуги розраховується індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням обсягу та площі приміщення, що обробляється, причини проведення даної обробки.

Як виконується послуга озонації

Замовити озонування приміщень необхідно у таких ситуаціях:


 • При необхідності позбавитися стійких неприємних запахів - озон повністю видаляє їх, а не просто замаскує на деякий час. За допомогою високої окисної здатності речовини можна видалити неприємний запах хімічного характеру, поту, тютюнового диму чи гару;

 • При необхідності позбавитися пилу у важкодоступних місцях або повністю знищити пилових кліщів. Це відмінний спосіб для людей, які страждають на алергію, Повітря в квартирі очищається від пилового алергену без застосування шкідливих хімічних речовин;

 • Якщо потрібне очищення повітря при високій концентрації токсичних речовин. Озонування нейтралізує високотоксичну ртуть та очищає повітря від її пар;

 • Якщо вашу квартиру атакували різні комахи, то найкращим рішенням буде замовити послуги професійного клінера. Озонування – це найкращий спосіб боротьби з комахами – паразитами на будь-якій стадії їх розвитку або цвілими грибами, а також їх спорами;

 • Якщо вам необхідно провести миття повітря і позбутися накопичення патогенних мікроорганізмів при хворобі одного з членів сім'ї. Озон може вбивати до 99% вірусів.


Вартість озонування, а також повного спектру послуг компанії знаходиться на доступному рівні і є оптимальним варіантом за співвідношенням «ціна – якість послуг».

Для чого потрібне очищення повітря

Знищення запаху, вірусу, грибка, цвілі, сирості

ВСТИГНІТЬ
ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ!
Акція
Залишилось 3 дні
Залишіть заявку та отримайте знижку
ДЛЯ КОГО НАШІ ПОСЛУГИ
Квартири та приватні
будинки
Харчова

промисловість
Магазини
продуктові

Складські
приміщення
Багатоквартирні
будинки та під'їзди
Підвальні
приміщення
Готелі,
хостели
Школи
дитячі установи
Все наше обладнання та препарати сертифіковані
онлайн

Потрібна допомога чи консультація?

Ми на зв'язку та готові вам допомогти!

Олексій: +38 (095) 058-68-42
Каріна: +38 (066) 433-77-46 (Клінінг)
Отправьте свои данные и мы перезвоним вам в течении двух минут
Или позвоните по номеру
+38 (095) 058-68-42
Made on
Tilda