• Знищення запаху починаючи від трупного закінчуючи тютюну і т.д.

 • Знищення всіх видів вірусу тощо

 • Знищення грибка цвілі тощо

 • Знищення вогкості тощо

 • Дозволь собі свій будинок робити чистим

У нас ви можете замовити:

Озонування у вашому місті

Перед проведенням озонування потрібно:
вологе прибирання приміщення;
прибрати з приміщення, що обробляється, все живе і кімнатні квіти.

Кваліфіковані спеціалісти компанії розрахують за формулою, виходячи від обсягу приміщення, потрібну дозу озону. Також одним з основних етапів підготовки є ретельна герметизація кімнати. Це необхідно для уникнення витоків озону в приміщення, де він може зашкодити, і для досягнення правильної концентрації в оброблюваній зоні.
Встановлений генератор втягує забруднене повітря та пропускає його через електричний заряд. Кисень, що виділяється, перетворюється на озон і поширюється в приміщенні за допомогою потужного вентилятора. Він проникає у будь-яке важкодоступне місце, з'єднується з частинками неприємних запахів, мікробів чи бактерій, і за розпаду знищує їх.
Після завершення процесу озонування приміщення необхідно провітрювати протягом 30 хвилин. Якщо провітрювати не рекомендується, чекайте 3:00, поки відбувається розпад молекул озону до кисню.
Озонування, яке проводиться з дотриманням усіх правил безпеки, абсолютно не шкідливе для здоров'я та навколишнього середовища. Тим не менш, більш безпечним варіантом буде провести озонування, за допомогою спеціалізованої компанії. Ця обробка повинна проходити з дотриманням певних параметрів, застосуванням захисту (спеціальні костюми, лицьові маски з вугільними фільтрами) та застосуванням досить дорогого обладнання.


Проведення озонування кваліфікованими фахівцями має наступний ряд переваг:

Помилки у процесі підготовки приміщення повністю виключаються;

Дотримання правил техніки безпеки забезпечується професіоналом своєї справи;

 • Досягається максимального ефекту від проведеного процесу;

 • Виключені помилки у програмуванні таймера;

 • Немає потреби в придбанні та доставці дорогого обладнання, усім займається професійна команда, що надає повний спектр послуг.

 • Професійна робота спеціалістами компанії займе мінімум часу, але забезпечить клієнтів гарантією якісного результату виконаних робіт.

На озонування приміщень ціна послуги розраховується індивідуально для кожного клієнта, з урахуванням обсягу та площі приміщення, що обробляється, причини проведення даної обробки.

Як виконується послуга озонації

Замовити озонування приміщень необхідно у таких ситуаціях:


 • При необхідності позбавитися стійких неприємних запахів - озон повністю видаляє їх, а не просто замаскує на деякий час. За допомогою високої окисної здатності речовини можна видалити неприємний запах хімічного характеру, поту, тютюнового диму чи гару;

 • При необхідності позбавитися пилу у важкодоступних місцях або повністю знищити пилових кліщів. Це відмінний спосіб для людей, які страждають на алергію, Повітря в квартирі очищається від пилового алергену без застосування шкідливих хімічних речовин;

 • Якщо потрібне очищення повітря при високій концентрації токсичних речовин. Озонування нейтралізує високотоксичну ртуть та очищає повітря від її пар;

 • Якщо вашу квартиру атакували різні комахи, то найкращим рішенням буде замовити послуги професійного клінера. Озонування – це найкращий спосіб боротьби з комахами – паразитами на будь-якій стадії їх розвитку або цвілими грибами, а також їх спорами;

 • Якщо вам необхідно провести миття повітря і позбутися накопичення патогенних мікроорганізмів при хворобі одного з членів сім'ї. Озон може вбивати до 99% вірусів.


Вартість озонування, а також повного спектру послуг компанії знаходиться на доступному рівні і є оптимальним варіантом за співвідношенням «ціна – якість послуг».

Для чого потрібне очищення повітря

Знищення запаху, вірусу, грибка, цвілі, сирості

онлайн
Каріна: +38 (096) 185-16-78
Олексій: +38 (095) 058-68-42

Ми на зв'язку та готові вам допомогти!

Потрібна допомога чи консультація?

Отправьте свои данные и мы перезвоним вам в течении двух минут
Или позвоните по номеру
+38 (095) 058-68-42
Made on
Tilda